Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
W imieniu wielu wspólnot różańcowych w Polsce pragnę poinformować o kolejnej - już szóstej (od 22 sierpnia 2021 r.) procesji różańcowej, która jest organizowana w wielu miastach i mniejszych miejscowościach w Polsce w dniu 16 października, w dniu, w którym będziemy obchodzili 44 rocznicę wyboru Papieża Polaka na Piotrową Stolicę.

Dlatego hasłem wszystkich procesji różańcowych w Polsce są słowa: "Święty Janie Pawle II, pomóż nam odnaleźć młodzież dla Jezusa i Maryi". 

Będziemy modlić się i pokutować za młodzież, wszystkich młodych ludzi, którzy zagubili się i nie uczęszczają na Msze Święte oraz na lekcje religii. W czasie procesji różańcowej będziemy przepraszać Pana Boga za wszystkie grzechy w rodzinach, w szkołach, w Kościele, w mediach, złe ustawy, za wszelkie zgorszenia, za niszczenie autorytetu rodziców i kapłanów - za to wszystko, co doprowadziło do zniszczenia wiary w sercach dzieci i młodzieży.

Jednocześni będziemy błagać, aby Pan Bóg jako dobry Ojciec okazał nam Miłosierdzie i otworzył serca młodych ludzi na działanie Bożej Łaski.

Wszystkie dodatkowe informacje: Modlitwa Wiernych, Akt Zawierzenia Bożemu Miłosierdziu, inne modlitwy na stronie: www.rozaniec24.pl.

Z serdecznym pozdrowieniem i z darem modlitwy oraz z wyrazami szacunku Urszula Strynowicz, tel. 513 161 276.

Krajowy Koordynator Wspólnot Nieustającego Różańca Świętego.

Z Panem Bogiem.